Замовити обіди в офіс

Замовити обіди в офіс Броварів

Замовити обіди в офіс

Як зберегти їжу теплою при транспортуванні: 3 головних критерії

У цій статті ми обґрунтуємо, чому доставка обідів – найрозумніша альтернатива харчування на роботі.

Звичайно, це питання актуальне тільки для тих, хто працює не дистанційно, а очно — в офісах і на підприємствах, і не завжди може розігріти обід.

Вихід — йти в магазин і їсти в сухом’ятку або замовити обіди в офіс по телефону.

Адже ви знаєте, що краще їсти тільки теплу їжу? Так їжа добре засвоюється і організм отримує необхідні мікронутрієнти. А от холодна, навпаки, погіршує обмін речовин. Потрапляючи лише частково перетравленою в кишечник, їжа викликає бродіння, відчуття тяжкості в животі та дисбактеріоз. До речі, це одна з причин появи зайвої ваги.

Тому простіше замовити обід у перевіреній компанії (про те, як вибрати таку, читайте тут ) та зберегти здоров’я ШКТ, а також стрункість фігури.

Деякі заперечать, що можна розігріти їжу у НВЧ.

Ну, по-перше, вам спочатку доведеться приготувати обід з вечора або з раннього ранку, що означає мінус 2 години солодкого сну і гудбай міцної нервової системи.

По-друге, як правило, всі беруть лише основну страву: м’ясо з гарніром або салатом. Причому в кращому разі: можуть бути і банальні бутерброди. Тільки ось є в сухом’ятку – пряма дорога до гастроентеролога. Адже тепла рідка їжа (супи, борщі, бульйони) дуже корисна. Навряд чи хтось тягає на роботу банки чи термосумки із супом.

По-третє, про вплив НВЧ на продукти та людину досі точаться гарячі суперечки. Принаймні відомі ресторатори такий прилад, як мікрохвильова піч, на своїй кухні не визнають.

Переконали, що замовити обіди до офісу – розумне рішення?

Замовити обіди в офіс Києва та Броварів.

Тепер друге питання: як при транспортуванні їжа не остигає?

Тут спрацьовує 3 фактори: віддаленість від місця доставки, спосіб транспортування та пакування.

 1. Як ємність для супів і других страв використовується одноразовий посуд із спіненого полістиролу, який чудово утримує температуру. Плюс і в тому, що такий посуд можна спокійно брати до рук без побоювання обпектися.
 2. Всю їжу доставляють у термосумках. Стінки в них виготовлені з поліетиленової піни, які додатково вистелені фольгою. Це дозволяє створити ізотермічні умови, тобто. умови тривалого підтримання однакової температури усередині контейнера.
 3. 3. Близькість доставки. Щоб виконати цю умову, правильно вводьте в інтернет запит, обмежуючи його назвою населеного пункту: доставка обідів Бровари, доставка обідів Київ .

Хоча з урахуванням двох перших пунктів місце розташування підприємства громадського харчування не так вже й важливо. Головне, щоб воно знаходилося не більше ніж за годину їзди від вашої роботи і щоб доставка обідів проводилася спеціалізованою компанією.

Замовити обід, ціна у Броварах.

 

Замовити обіди в офіс від ресторану «Хуторець на околиці» – отже, завжди є здорову теплу їжу, причому отримувати її вчасно!

 • У компанії працюють 2 служби: « Доставка обідів Київ » та « Доставка обідів Бровари», таким чином, підприємство обслуговує практично всю Київську область. Це можливо завдяки двом цехам приготування їжі, що знаходяться у Києві та під Броварами (с. Скібін).
 • 10-річний досвід у сфері громадського харчування, у тому числі доставка обідів , говорить про якість послуг та надійність компанії.
 • Ресторан розробляє тижневе меню, яке складається з першої та основної страви, а також салату.
 • Ціна комплексу – 100 грн. Якщо замовити обід на 10 та більше осіб, доставка обідів – за рахунок ресторану.
 • Санітарно-епідеміологічні вимоги щодо приготування, зберігання продуктів та транспортування їжі дотримані.

Обідайте з рестораном «Хуторець на околиці» – та отримуйте задоволення від смачного гарячого обіду!

Замовити обіди в офіс
Замовити обіди в офіс

Замовити обіди в офіс

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

0
  0
  Ваш заказ
  Нет блюд в заказе 😭Вернуться в меню